Usługi

 

Obsługa klienta

W naszej firmie znajdą Państwo fachową poradę, pracownicy są otwarci na Państwa sugestie i propozycje.

Chemia kamieniarska

Posiadamy szeroką gamę środków chemicznych potrzebnych do pielęgnacji oraz odplamiania kamienia. Nasi pracownicy udzielą profesjonalnej poradę dotyczącej zastosowania impregnatów do kamienia naturalnego.

Tworzymy trójwymiarowe projekty zarówno dla firm kamieniarskich, jak i dla indywidualnych klientów.

Dzięki wizualizacjom oraz animacjom każdy nagrobek można obejrzeć z różnej perspektywy i mieć pewność co do prawidłowego wyglądu zamawianego nagrobka.
Zaprojektowanie nagrobka wymaga określenia pewnych parametrów, na podstawie których jesteśmy w stanie przygotować projekt.

Podstawowe dane niezbędne do przygotowania projektu :

  • wymiary nagrobka
  • kształt nagrobka
  • kolor i rodzaj kamienia
  • grubość elementów ( płyt )
  • dodatki
  • rodzaj i czcionka liter na tablicy


Wymiary nagrobków ściśle uzależnione są od rodzaju mogiły i w tym przypadku najlepiej jest zaprosić naszego specjalistę na miejsce. Specjalizujemy się w projektowaniu oryginalnych i ekskluzywnych wersji nagrobków na wymiar.
Zapraszamy Państwa do składania zamówień na nasze nagrobki wraz z Gratisowym wykonaniem projektu nagrobka w 3D

Projekty

Najważniejszą rzeczą przed piaskowaniem jest zaprojektowanie tablicy nagrobkowej na komputerze (do projektowania używamy programu CorelDRAW ). Następnie projekt (po uprzednim zaakceptowaniu przez klienta) jest nanoszony na folię, a dokładniej mówiąc wycinany na ploterze. Później zostaje jedynie naklejenie folii na ściance i wypiaskowanie.

Liternictwo, elementy ozdobne

Litery, krzyże zwykłe jak i zdobione, itp. kute są ręcznie lub piaskowane na piaskarce bezpyłowej (po prawej), poza tym litery mogą być także mosiężne (podobnie krzyże)

Wypalanie zdjęć laserem

Nasz firma posiada specialistyczne urządzenia, służące do laserowego grawerowania w kamieniu np. wizerunków, portretów.

Proces produkcji blatów kamiennych na maszynie CNC

W produkcji blatów kuchennych oraz blatów łazienkowych używamy wysokiej klasy nowoczesnej maszyny numerycznej CNC. Pierwsza faza produkcji polega na dokładnym zaprojektowaniu blatu kamiennego na komputerze w specjalistycznym oprogramowaniu typu CAD. Po zaprojektowaniu przeprowadzana jest symulacja pracy maszyny na komputerze, która pomaga wychwycić ew. błędy w programowaniu. Po wykonaniu czynności wstępnych, układamy materiał na stole maszyny i maszyna wykonuje zadany wcześniej projekt. Dokładność tej maszyny wynosi 0,01mm wiec jesteśmy w stanie sprostać nawet bardzo trudnym wymaganiom naszych klientów. Po zdjęciu blatu z maszyny, blat łazienkowy czy blat kuchenny jest już gotowy do montażu u Klienta.

Nietypowe zlecenia

Dzięki temu, iż od lat inwestujemy w park maszynowy jesteśmy w stanie sprostać nawet bardzo nietypowym projektom.

Montaż

Nasza firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, którzy zajmują się między innymi montażem. Zatem jeśli klient złoży u nas zamówienie my zajmujemy się wszystkim tzn. wykonaniem i zamontowaniem. Możliwy jest oczywiście też odbiór gotowego wyrobu i zamontowanie go we własnym zakresie.

Posiadamy własny transport z HDS

Cięcie piłą

Zakład nasz posiada specjalistyczne piły, a także urzadzenia z linką diamentową służące do cięcia bloków skalnych, płyt granitowych, itp.. Największa z pił nich ma średnicę aż 3,5m, mniejsze mają po 3m, 2m (możemy je zobaczyć na poniższych zdjęciach).

Piły do cięcia bloków skanych oraz do wycinania gotowych elementów

Płyty granitowe

Płyty granitowe Można u nas nabyć płyty surowe, jak również wypolerowane. Czynność ta odbywa się na specjalnych szlifierkach jedno- i dwugłowicowych (prezentuję nam je poniższe fotografie).

Hurtowa sprzedaż nagrobków

Prowadzimy hurtową sprzedaż gotowych nagrobków granitowych z CHIN oraz INDII. Sprzedaż prowadzona jest na naszym drugim placu usługowym przy ul. Droga Męczenników Majdanka 71 w Lublinie. 

ZADZWOŃ DO NAS!

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

   (81) 74-408-27

Zapoznaj się z naszą ofertą