X

Naciśnij enter aby wyszukać lub ESC żeby zamknąć

O firmie

Dlaczego warto wybrać Zakład Kamieniarski "GRANIT"?

Firma powstała w 1991 roku, posiada więc ponad trzydziestoletnią tradycję i doświadczenie. Przedmiotem działalności jest sprzedaż hurtowa kamienia jak również wyrobów gotowych takich jak nagrobki granitowe, parapety, blaty kuchenne, blaty łazienkowe, schody, kominki. Posiadamy w ciągłej sprzedaży granit z całego świata.

group-13

Ciągły rozwój

W 2004 roku zakupiliśmy przy współudziale środków Unii Europejskiej trzy obrabiarki do kamienia oraz wózek widłowy, które umożliwiają ciągły rozwój naszej firmy.

W 2010 roku otrzymaliśmy kolejne dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej na trak linowy do cięcia bloków granitowych, centrum polerskie, centrum obróbcze ze sterowaniem numerycznym CNC – 5 osiowe, piłę automatyczną do cięcia elementów granitowych, maszynę do ćwierćwałków, monitoring, wózek widłowy oraz samochód ciężarowy. Dzięki tym zakupom nasz zakład jest w stanie sprostać nawet bardzo skomplikowanym zleceniom.

newspaper-mockup
group-10

Zasoby ludzkie i park maszynowy

Dzięki wyspecjalizowanej kadrze pracowniczej oraz nowoczesnym maszynom do obróbki kamienia możliwa jest realizacja zamówienia przy zachowaniu najlepszej jakości wykonania w krótkim czasie (3-5dni). Do realizacji nawet najbardziej niezwykłych projektów klienta dostarczamy materiały najwyższej jakości.

Naturalny kamień jest jednym z najlepszych materiałów stosowanych do wykończenia wnętrz, jego właściwości – trwałość, odporność na wysoką temperaturę, niepowtarzalne wzory i funkcjonalność sprawiają, że coraz więcej ludzi na całym świecie decyduje się na wykorzystanie kamienia w swoich domowych aranżacjach. Naturalny kamień swojemu pochodzeniu zawdzięcza niepowtarzalność i tajemniczy urok w związku z czym z powodzeniem możemy go zastosować w wielu elementach wystroju naszych domów. Jego uroda, dostojność i trwałość podkreślają elegancję wnętrza i jego charakter.

Zakład kamieniarski Granit Dulniak

Lublin Granit o nas Lublin Granit o nas
przycisk odtwarzacza play

Magazyn płyt

Granit Lublin Magazyn Płyt Granit Lublin Magazyn Płyt
przycisk odtwarzacza play

Misja Zakładu Kamieniarskiego GRANIT Dulniak

Głównym celem pRowadzonej dziAłalności przez GraNit DulnIak sp. j. jesT

proDukcja, Usługi i handeL wyrobami z kamieNia naturalnego zaspokajającymI potrzeby nAjbardziej wymagających Klientów.

Partnerzy

 

granit projekt

 

Budowa instalacji fotowoltaicznej w firmie Zakład Kamieniarski „GRANIT” Dulniak przy ulicy Głuskiej 16 w Lublinie

Celem głównym projektu jest poprawa konkurencyjności rynku energii odnawialnej poprzez montaż instalacji fotowoltaicznej w przedsiębiorstwie Zakład Kamieniarski „GRANIT” Dulniak sp.j. Przedmiotem inwestycji jest zainstalowanie instalacji fotowoltaicznej o mocy 49,83 kW na dachu budynku zlokalizowanego przy ul. Głuskiej 16 w Lublinie.

Cel główny zostanie osiągnięty poprzez realizację celów szczegółowych: efektywne wykorzystanie energii słonecznej, minimalizacja zużycia energii elektrycznej, zwiększenie bezpieczeństwa energetycznego miasta Lublin. Powyższe cele są odpowiedzią na zidentyfikowane potrzeby, do zaspokojenia których ma się przyczynić niniejszy projekt.

Cele projektu wpisują się w realizację celów 4 Osi Priorytetowej RPO WL na lata 2014-2020 „Energia przyjazna środowisku”. Projekt realizuje cel jakim jest zwiększenie poziomu produkcji energii ze źródeł odnawialnych. Projekt realizuje również cele Działania 4.2 Produkcja energii z OZE w przedsiębiorstwach.

Cele projektu przyczyniają się do realizacji zadań przyczyniających się do wypełnienia zobowiązań wynikających z tzw. Pakietu energetyczno-klimatycznego Unii Europejskiej oraz Strategii Europa 2020. Budowa instalacji fotowoltaicznej w m. Lublin, wykorzystującej energię słoneczną zwiększy bezpieczeństwo energetyczne regionu, zgodnie z programem wojewódzkim dot. wsparcia OZE, realizującym założenia Strategii Bezpieczeństwo Energetyczne i Środowisko.

Wartość projektu: 258 300,00 PLN

Wkład funduszy europejskich: 109 626,00 PLN

Ikona strzałki
Partnerzy