Dlaczego warto wybrać Zakład Kamieniarski "GRANIT"?
Ciągły rozwój

Zasoby ludzkie i park maszynowy
Naturalny kamień jest jednym z najlepszych materiałów stosowanych do wykończenia wnętrz, jego właściwości - trwałość, odporność na wysoką temperaturę, niepowtarzalne wzory i funkcjonalność sprawiają, że coraz więcej ludzi na całym świecie decyduje się na wykorzystanie kamienia w swoich domowych aranżacjach. Naturalny kamień swojemu pochodzeniu zawdzięcza niepowtarzalność i tajemniczy urok w związku z czym z powodzeniem możemy go zastosować w wielu elementach wystroju naszych domów. Jego uroda, dostojność i trwałość podkreślają elegancję wnętrza i jego charakter.
Misja Zakładu Kamieniarskiego GRANIT Dulniak Sp. J.
produkcja, usługi i handel wyrobami z kamienia naturalnego zaspokajającymi potrzeby najbardziej wymagających Klientów.


Budowa instalacji fotowoltaicznej w firmie Zakład Kamieniarski „GRANIT” Dulniak sp.j. przy ulicy Głuskiej 16 w Lublinie
Cel główny zostanie osiągnięty poprzez realizację celów szczegółowych: efektywne wykorzystanie energii słonecznej, minimalizacja zużycia energii elektrycznej, zwiększenie bezpieczeństwa energetycznego miasta Lublin. Powyższe cele są odpowiedzią na zidentyfikowane potrzeby, do zaspokojenia których ma się przyczynić niniejszy projekt.
Cele projektu wpisują się w realizację celów 4 Osi Priorytetowej RPO WL na lata 2014-2020 "Energia przyjazna środowisku". Projekt realizuje cel jakim jest zwiększenie poziomu produkcji energii ze źródeł odnawialnych. Projekt realizuje również cele Działania 4.2 Produkcja energii z OZE w przedsiębiorstwach.
Cele projektu przyczyniają się do realizacji zadań przyczyniających się do wypełnienia zobowiązań wynikających z tzw. Pakietu energetyczno-klimatycznego Unii Europejskiej oraz Strategii Europa 2020. Budowa instalacji fotowoltaicznej w m. Lublin, wykorzystującej energię słoneczną zwiększy bezpieczeństwo energetyczne regionu, zgodnie z programem wojewódzkim dot. wsparcia OZE, realizującym założenia Strategii Bezpieczeństwo Energetyczne i Środowisko.
Wartość projektu: 258 300,00 PLN
Wkład funduszy europejskich: 109 626,00 PLN